The Simpsons

12. ledna 2008 v 18:13 | Kačaba
a) HOMER
Homer Jay Simpson (36 let)
Nejmilejší činností plešatého tlouštíka je relax na oblíbeném gauči a sledování čehokoli v televizi. Nemá problém strávit před ní hodiny. Je schopný spořádat neomezené množství koblih. Miluje pivo Stuff a preferuje ostrá jídla hojně ochucená pálivým tabaskem. Váží asi 110 kg. Pracuje v jaderné elektrárně, konkrétně v sektoru 7G. V mozku má zaraženou voskovku, kterou tam strčil v mládí nosem. Nejlepšími přátely jsou Barney, Lenny, Carl a Vočko.
b) MARGE
Marjorie Simpson (34 let)
Zdobí ji nepřehlédnutelný účes. Vlasy si dobarvuje namodro, nikdo netuší, jaké vlastně původně byly. Kromě své rodiny miluje perly. Na nákupy vyráží skoro jako Barbie - v růžovém cadillaku. Její vášní je kulturistika, v místním přeboru svalovkyň vybojovala dokonce 2. Místo!
Většinou je doma s Magii a často počítá kukuřičné klasy na záclonách, nebo vysává dům v co nejrychlejším čase. Jednou zakázala ve Springfieldu konzumovat cukr. Ve vlasech už měla Magii, kočku Sněhulku, úspory a na rentgenu i kost.
c) LÍZA
Marie Simpson (8 let)
Prudce inteligentní dcerka chodí všude s knihou. Během let jich musela prostudovat stohy a díky tomu platí ve škole za šprtku. Zásadně nejí maso, je zarytou vegetariánkou. Kluky dostává skvělou hrou na saxofon. Kočka Sněhulka k ní patří stejně neodmyslitelně jako k Bartovi jeho mazlíček. Od učení odtrhne hlavu (skoro) jen, když chce recyklovat odpad. S panem Burnusem založila recyklační továrnu. Má ráda zimní koulování a jiné hry, třeba panáka. Jejím nejlepším přítelem byl Murphy "Krvavá Dáseň".
d) BART
Bartholomew Jo-Jo Simpson (10 let)
Nejstarší potomek se cítí nepochopená a často bývá frustrovaný. Je vyhlášeným skejťákem, bez prkna nedá ani ránu. Nerad čte, přitom ale hltá jeden komiks za druhým. Náramně se baví ulítlými telefonáty panu Vočkovi. Při všech lumpárnách mu sekunduje obrýlený Milhouse. Jeho pes spasitel je věrnou kopií svého páníčka. Chodí do 4.třídy na Springfieldské základní, kde značně provokuje ředitele Skinnera. Zlobí i Homera, který ho stále škrtí.
e) MAGGIE
Margaret Simpson (1 rok)
Ze všeho nejvíc ji zajímá červený dudlík - kvůli němu je schopna poprat se s kýmkoli! Jedinou její ozdobou je modrá mašle ve vlasech. Všichni ve Springfieldu si myslí, že dosud nemluví - ale my přece víme své. Ze všech nejradši má svoji mámu Marge, avšak i Homera dokázala z lásky zachránit před utopením, nebo zastřelením. Jejím nepřítelem je Gerald - dítě s hustým obočím. Maggie dokonce postřelila pana Burnse, který jí chtěl vzít lízátko.
f) SNĚHULKA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | 14. ledna 2008 v 14:26 | Reagovat

Jo tak ty mas rada Simpsonovi jo?

2 Barča ze školy Barča ze školy | 14. ledna 2008 v 14:29 | Reagovat

Toto je gooooooood blog a ještě víc je goood Kata.Je to Boomba

3 Mája Mája | E-mail | Web | 14. ledna 2008 v 14:38 | Reagovat

Jj je to dobrý...XD Jsem je dlouho neviděla,no to mi říká,že bych to mohla napravit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama